HABERLER

Anasayfa

Haberler

Banyoda Düzen

Banyoda Düzen

2014-04-08 15:12:27

Evin diğer alanlarında olduğu gibi banyoda da düzeni sağlarken estetik çözümler geliştirebilirsiniz. Dolaplar, raflar ve sepetler ile banyoda düzenli bir görünüm sağlayabilir, banyonuzu dağınıklıktan kurtarabilirsiniz.- Ek depolama alanları yaratın
Banyodaki girintili kısımlara gömme dolaplar yaptırarak banyodaki malzemelerinizi, temizlik için kullandığınız eşyaları bu dolaplara yerleştirebilirsiniz.
- Açık raflar kullanın
Ayaklı yada duvara monte açık raflı depolama çözümlerini kullanarak kavanoz, şişe, sepet, havlu gibi birçok eşyanızı dekoratif bir şekilde raflara yerleştirebilirsiniz. 
- Havlu askıları kullanın
Havlularınızın kolayca kuruması ve sıcak durması için havlu askıları kullanabilirsiniz. Birkaç tane askıyı aynı anda duvara monte edebilirsiniz.
- Kapı arkasını değerlendirin
Her gün kullandığınız makyaj malzemelerini, saç fırçası, törpü gibi eşyaları kapının arkasına bir raf ya da sepet asarak içine koyabilirsiniz.
- Diğer odalardan yaralanın
Evinizin diğer bir odasında kullandığınız bir dolap, bitki standı hatta bir servis arabası bile banyoda daha çok işinize yarayabilir.
- Tel ya da hasır sepetleri duvarınıza asın
Banyo malzemelerinizi duvara asacağınız sepetler içine yerleştirerek yerden kazanabilir, hem de bu eşyaları evin küçüklerinin karıştırmasını engellemiş olursunuz.